Codzienne rozmowy po angielsku – tematyczne pytania po angielsku z odpowiedziami

Masz trudności z prowadzeniem rzeczywistych rozmów po angielsku? Chcesz szybko poprawić swoje umiejętności mówienia po angielsku? Jesteś zbyt zajęty, żeby uczestniczyć w jakimkolwiek kursie z rozmowy po angielsku?

Nie martw się. Pozwól nam ci pomóc.

Po pierwsze, musisz nauczyć się najczęściej używanych słów po angielsku, powszechnych struktur i wzorców zdaniowych, popularnych wyrażeń, zwrotów frazowych oraz idiomów, które są często stosowane w życiu codziennym.

Następnie powinieneś nauczyć się codziennych rozmów po angielsku, które służą rozwijaniu umiejętności mówienia. Skup się na każdym temacie rozmowy w języku angielskim, aż będziesz potrafił mówić po angielsku automatycznie i płynnie na ten temat, zanim przejdziesz do następnego.

Poniższe lekcje obejmują 75 tematów, które często spotkasz w swoim codziennym życiu. Każda lekcja jest zaprojektowana w formie pytań i odpowiedzi w rozmowie po angielsku (ESL), po których następują prawdziwe nagrania rozmów po angielsku, które z pewnością pomogą ci w ćwiczeniu rozmów w języku angielskim.